zbytek Weasleyů - obrázek

zbytek Weasleyů - obrázek

Bill Weasley má delší zrzavé vlasy a v jednom uchu něco jako kančí zub. Bill je vysoký a hubený a navzdory svému serióznímu povolání nosí dlouhé vlasy, obléká se jako rockový hudebník. Vystudoval v Bradavicích v Nebelvíru. Pracuje jako odklínač pro Gringottovi. Donedávna pracoval pro egyptskou pobočku Gringottovy banky jako lamač kleteb v pyramidách, nechal se ale přeložit na práci v kanceláři. Mohl se tak vrátit do Británie a pracovat pro Fénixův řád. Jeho rodiče jsou Artur Weasley a Molly Weasleyová Weasleyovi.Má šest sourozenců.Je členem Fénixova řádu. Nejstarší z Weasleyovic dětí. Během pobytu v Bradavicích měl výborné studijní výsledky a byl také prefektem a primusem.

Pokousal ho vkodlal, naštěstí ne při úplňku. Pak si vzal Fleur Delacourovou a má s ní tři děti Viktorii, Donnigue, Lois. 

Charlie Weasley má rudé vlasy.Je krotitelem draků v Rumunsku.Když chodil do Bradavic,hrál jako chytač za Nebelvírské famfrpálové mužstvo.Jeho rodiče Artur Weasley a Molly Weasleyová 

Fred a George Weasley Jsou téměř k nerozeznání.Chodili do Bradavic,ale v sedmém ročníku se sebrali a uletěli na košťatech.Mají teď krám s žertovnými předměty na Příčné ulici. Bradavicích věděli o každé tajné místnosti a chodbě.Byli vždycky postrachem učitelů co zase ti dva udělají.Jsou synové Artura a Molly Weasleyových.Mají ještě dalších pět sourozenců. Fred umřel při závěrečné bitvě a George přišel o ucho. George si později vzal Angelinu a svého prvorozeného syna pojmenoval Fred.

 Percy Weasley je bratr známějšího Rona Weasleyho.Byl to prefekt a nyní pracuje na Ministerstvu kouzel Obdivuje svého nadřízeného pana Skrka.Když byl Ron v pátém ročníku,byl Percy velice rozhádaný s celou rodinou.Má šest sourozenců. Percy se nakonec s rodinou usmíří a později si vezme Andrey a bude s ní mít dvě holčičky Molly a Lucy.

Artur Weasley  pracuje na ministerstvu kouzel v oddělení zneužívání mudlovských výrobků. Má sedm dětí.

 Molly Weasleyová pracuje v domácnosti manželka Artura Weasleyho mají spolu sedm dětí.

01.07.2007 09:23:33
zlanonka
ICQ: 404079346404079346
Omlouváme se za chyby. Děkujeme za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one