Měl by tam být i Severus Snape, ale toho jsme už popisovali

Lucius Malfoy je smrtijed, který se neštítí ničeho. Když chodil do Bradavic chodil do Zmijozele. Jeho žena se jmenuje Narcissa a je příbuzná se Siriusem. Nesnáší mudly ani kouzelníky s nečistou krví.Nyní je v Azkabanu. Přetím však osobě dal vědet na mistrovství světa ve famfrpále a na ministerstvu.....

Belarix Lestrangeová věrná smrtijedka. Je sestrou Narssisy Malfoyové a setřenicí Siriuse Blacka. Mnoho let strávila v Azkabanu. Zabila Siriuse. Její manžel Rodolfus Lestrang.

Peter Petigrew- Ve škole hodně kamarádil s Jamesem Potterem, Siriusem Blackem, Remusem Lupinem. Ale poté se přidal k Voldemrtovi a vyzradil tajemství Potterů. Udělal to tak, že si ostatní mysleli, že tajemství vyzradil Sirius a on je posmrti. Je totiž neregistrovaný zvěromág přeměnuje se v krysu.Potom utekl k Weasleyům a jakmile se dozvěděl že Sirius utekl chtěl vzít nohy na ramena aby nikdo neodhalil. Sice utekl a pak pomohl Voldemortovi k získání těla ale přetím se Harry a jeho přátelé zjistili pravdu. Harrymu dluží za život co udělá aby mu to splatil?

Bartemius Skrk Junior

Bartemius byl synem puntičkářského a pravidla milujícího otce a matky, která ho měla ráda. Jeho otec Bartemius Skrk senior pracoval na ministerstvu kouzel. Miloval zákony a porušování pravidel trestal dosti přísně. Proto se proti tomu Barty mladší bránil. V tajnosti se přidal ke smrtijedům. Jednou v noci, když byl s partou smrtijedů, byl přistižen. Předvedli ho i s jeho třemi společníky před soud. Soudu předsedal jeho otec, a ten ho bez milosti nechal zavřít do Azkabanu. Na cestu mu řekl, že už nemá žádného syna. Bartyho matka byla hrozně zničená. Barty vydržel v Azkabanu asi rok, ale začal umírat. I jeho matka na svobodě umírala žalem. Přemluvila otce, aby syna dostal ven. Tak tedy připravili mnoholičný lektvar a vyrazili za ním. Do Azkabanu návštěvy nechodí, ale pro tak důležitého pracovníka na ministerstvu udělali výjimku. Potom se žena se synem vyměnila. Mozkomorové nic nepoznali. Do cely vcházel zdravý a umírající člověk a vycházel zdravý a umírající člověk. Poté, co se Barty v otcově péči uzdravil, byl neustále pod dohledem. Kletbou Impérius, pod neviditelným plášťem a hlídán skřítkou. Pak se to ale zvrtlo. Barty začal vzdorovat kletbě Impérius. Při jedné nešťastné náhodě objevil Voldemort o Bartym pravdu. Osvobodil ho a jeho otce začaroval. Barty dostal za úkol nahradit Pošuka Moodyho, jenž měl nastoupit do bradavic, aby vyučoval obranu proti černé magii, a přihlásit Harryho Pottera do Turnaje tří kouzelnických škol. Také mu dost napomůže při nebezpečných úkolech, aby se dostal jako první k poháru, který ho odnese do Voldemortova náručí. Bohužel to Harry přežil a vrátil se do Bradavic. Brumbál následně přišel na to, že Moody není Moody, ale mladý Barty Skrk. Po Brumbálově výslechu byl Barty předán do rukou ministra kouzel Korneliuse Popletala. Ten nařídil Bartyho popravit mozkomorovým posledním polibkem. Tak takový byl konec nejvěrnějšího Voldemortova smrtijeda.

01.07.2007 09:51:28
zlanonka
ICQ: 404079346404079346
Omlouváme se za chyby. Děkujeme za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one