Potterovi James A Lily - obrázek

Potterovi James A Lily - obrázek

James Potter Nevíme kdy se narodil. Byl vysoký a hubený.Měl černé vlasy,které byly neustále rozcuchané a nosil brýle. James vystudoval školu čar a kouzel v Bradavicích.

Kamarádil se tam s Siriusem Blackem,Remusem Lupinem a Peterem Petigrewem.Byli to pěkný rošťáci a velmi rádi porušovali školní řád.Všichni se naučili být zvěromágy.James se vždy měnil v jelena a tak měl přezdívku Dvanácterák.Líbila se mu Lily Evansová.Ovšem ona se o něj moc nezajímala.Pro ni to byl jen frajírek,který si dělá srandu z jiných a předvádí se.Něco se ale v jejím názoru muselo změnit,protože si ho vzala a měla s ním dítě,Harryho.

To již byl Lord Voldemort u moci.Když se od Petigrewa dozvěděl,kde se Potterovi skrývají,vydal se k nim a Jamese a Lily zabil.Ale Harryho zabít nedokázal.

James a Lily patřili k Fenixově řádu,který bojoval proti Lordovi Voldemortovi.Je možné,že oba byli bystrozoři.

Lily Potterová Neznáme její datum narození.Byla velice pěkná.Měla temně rudé vlasy a jasně zelené oči. 

Její rodné příjmení je Evansová.Pocházela z mudlovské rodiny.Měla sestru Petunii.Byla to tedy "Mudlovská šmejdka". Studovala v Bradavicích

.Zřejmě byla obětavá a nechtěla aby se někomu ubližovalo. Neměla ráda Jamese Pottera.Připadal jí domýšlivý,nafoukaný...zkrátka machr.Musela ale změnit názor,protože si ho vzala a měla s ním syna-Harryho.

Zabil ji Lord Voldemort který se dozvěděl jejich úkryt od Petera Petigrewa.Lord Voldemort ale nedokázal zabít Harryho. Byla společně s Jamesem členkou Fénixova řádu.A možná byla i bystrozorka.

01.07.2007 09:37:50
zlanonka
ICQ: 404079346404079346
Omlouváme se za chyby. Děkujeme za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one