Petunie Dursleyová Nenáviděná Harryho tetička a sestra Lily. Vysoká, hubená až kostnatá žena s dlouhým krkem, který neustále natahuje přes plot aby zjistila co dělají sousedé. Se svým manželem Veronem mají synka Dudleyho který je její přesný opak. Absolutně svého syna zbozňuje a dopřává mu všechno co si přeje. Jednoho rána přede dveřmi objevila v peřinkách Harryho Pottera. Od té doby se o něj musela postarat. Zařekla se ,ale že nikdy Harrymu neřekne kdo byli jeho rodiče a že je kouzelník. leč marně.

Vernon Dursley Strýc Harryho Pottera. Je velmi tlustý, v obličeji brunátný. Nemá rád nic, co má něco společného s něčím nenormálním. Má ženu Petunii a syna Dudleyho. Je ředitelem firmy Grunnings, továrny na vrtačky. V mládí chodil do školy ve Smeltings.

Dudley Dursley, syn Vernona a Petunie Dursleyových. Tlustý namyšlený hoch. Svými rodiči je velmi rozmazlován, kupují mu to, na co jen pomyslí. Je narozen 29. července. Chodí do školy ve Smeltings, stejně jako jeho otec před léty. Též nenávidí Harryho, je to jeho bratránek. Nejlepším Dudleyovým kamarádem je Piers Polkiss, další kamarádi jsou například Dennis, Malcom a Gordon.

01.07.2007 09:41:00
zlanonka
ICQ: 404079346404079346
Omlouváme se za chyby. Děkujeme za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one