Draco Malfoy - obrázek

Draco Malfoy - obrázek

je synem Luciuse a Narcisy Malfoyové. Ve Škole čar a kouzel v Bradavicích náleží do Zmijozelu. Je čisté krve a nemá rád mudly. Je prezentován jako nafoukaný kluk toužící po moci a slávě.

 Jeho otec je Smrtijed a pracuje pro zápornou postavu Voldemorta. Sám Draco je také Voldemortovým příznivcem.Již od prvního roku v Bradavicích je neklamným nepřítelem Harryho Pottera, Rona Weasleyho, Hermiony Grangerové, ostatních žáků Nebelvíru i jiných kolejí. Díky tomu, že je Voldemortovým příznivcem je i oblíbencem profesora lektvarů Severuse Snapea.

Draco Malfoy se neustále snaží dostat známou trojici(Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová a někdy jejich další přátelé) do problémů. Většinou se mu daří pomocí Severuse Snapea strhnout Nebelvíru body za značné hlouposti! Profesor lektvarů Severus Snape se také velice snaží načapat Harryho, Rona, Hermionu při jakkémkoli porušení školního řádu. Díky profesorce McGonagallové ředitelce Nebelvírské koleje a zároveň zástupkyně ředitele Albuse Brumbála se však Harry, Ron, Hermiona vymotají z velikých i malých průšvihů jen s odečtenými body nebo školním trestem. Při činnech, za které by je Severus Snape rád nechal vyloučit z Bradavic se jich přes svou přísnost většinou zastane.

Draco Malfoy se obyčejně zaplete s Harrym, Ronem, Hermionou do sporu a odskáčí si to většinou jen oni!

Přes všechno od toho jak se Malfoy chová, vychloubá i vyskakuje a tvrdí jak je nebojácný je veliký strašpytel! Prokazuje se to v prvním díle Harryho Pottera při školním trestu v lese kdy splašeně metelí pryč před postavou v kápi.

V šsetém ročníku se stane Smrtijedem.

01.07.2007 09:48:22
zlanonka
ICQ: 404079346404079346
Omlouváme se za chyby. Děkujeme za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one