Myspace

Šifra dílu prvního - obrázek

Šifra dílu prvního - obrázek

Jak jistě víte, skoro každý díl má na každé stránce dole zakódovaný vzkaz, tady jsme pro vás připravili jejich abecedy a pokud kliknete dál, můžete si přečíst i tajný vzkaz
Šifra dílu druhého - obrázek

Šifra dílu druhého - obrázek

A tady máme šifru druhého dílu. Bohužel jsme nesehnali počítačovou verzi písma, ale udělali jsme to ručně. Místo písmene T je bílá mezera v textu. W se nám nepodařilo zjistit, bude jen v originální verzi. Po dalším kliknutí se dozvíte zprávu od Národa.
Šifra dílu třetího - obrázek

Šifra dílu třetího - obrázek

Tato šifra mi chvilku odolávala, ale nakonec jsem ji vyluštila. Zase i tabulka abecedy je vlastní výroby. Pokud si chcete přečíst dlouhou zprávu od Artemise, jen klikněte a čtěte.
Šifra dílu čtvrtého - obrázek

Šifra dílu čtvrtého - obrázek

Teď je tu nejen abeceda, ale i vlastnoručně přeložený text z knihy Artemis Fowl - Opalin podraz. Pokud si chcete přečíst zakódovanou zprávu od Klusáka, jen dál.
Šifra dílu pátého - obrázek

Šifra dílu pátého - obrázek

Vyšel nám pátý díl Artemise Fowla a první, co jsem udělala, když jsem si knihu koupila, bylo, že jsem přeložila nejnovější tajný vzkaz, tentokrát z démonských svitků. Jsou tam obsaženy rady pro přežití mezi démony, takže pokud se domníváte, že vám hrozí setkání s nimi, raději si je přečtěte.
Šifra Akta Fowl - obrázek

Šifra Akta Fowl - obrázek

Na dolní části stránek se u této knížky opakuje jen Akta Fowl pořád dokola. Ale uprostřed knížky je zakódováno pár stránek z Knihy a tady je jejich překlad.
ICQ: 404079346404079346
Omlouváme se za chyby. Děkujeme za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one