Kdo bude s kým štastný?

Nový příspěvek - obrázek

Nový příspěvek - obrázek

Přátelství mezi třemi hlavními hrdiny bylo zpečetěno, když Harry a Ron zachránili Hermionu před trollem a ona na sebe vzala vinu za porušení pravidel. Nevznikne však mezi nimi rozkol až přijde puberta??

Naši tři přátelé dospívají a začínají si více uvědomovat své emoce a vytvářet nejrůznější romantické představy. Navzdory divokým pověstem o rozvíjrjícím se vztahu mezi Harrym a Hermionou je jasné, že i když se mají rádi, jejich srdce táhnou každému z nich jinam. Harry bojuje se svými city k Ginny, protože ví, že by jejich vztah mohl ohrozit přátelství s jejím bratrem Ronem, I když Ron nakonec tento romantický pár akceptuje, má Harry stále pochybnosti. Jelikož je Ginny jedinou osobou, kterou posedl Voldemort, chápe Harryho obavy a touží bojovat po jeho boku proti zlu. Čím více času však stráví společně, tím nebezpečnější to pro ni bude.

Ron a Hermiona si svou vzájemnou náklonost nepřipouštějí, i když už nějakou dobu k sobě mají blízko. Ve čtvtém ročníku Ron velmi žárlí na Viktora Kruma, zatímco v šestém ročníku je zase Hermiona zneklidněná vztahem Rona s Levandulí.

Ať se jejich vztahy budou ubírat jakýmkoliv směrem, naši tři přátelé si uvědomují, že se zavázali bojovat proti Voldemortovi, a je možné, že jeden z nich, anebo také žádný se nemusí dožít posledního školního dne.

02.07.2007 07:01:20
zlanonka
ICQ: 404079346404079346
Omlouváme se za chyby. Děkujeme za návštěvu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one